Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Dzień Patrona MiastaPRZEWODNICZĄCY RADY MIASTA JAROSŁAWIA ORAZ BURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA
SERDECZNIE ZAPRASZAJĄ DO WSPÓLNEGO ŚWIĘTOWANIA DNIA PATRONA MIASTA!


Uroczystości odbędą się dnia 8 czerwca i pozwolą przypomnieć niezwykłą postać księcia, żołnierza, wychowawcy, społecznika, dominikanina, jednego ze 108 błogosławionych męczenników II wojny światowej.
W sobotni wieczór w bazylice oo. dominikanów wspomnieniami o błogosławionym ojcu Michale podzieli się Barbara Czartoryska - bratanica bł. o. Michała, mszy św. będzie przewodniczył o. Paweł Kozacki - prowincjał Polskiej Prowincji Dominikanów w Polsce.Dzień patrona miasta to od niedawna także okazja do wręczenia honorowego obywatelstwa kolejnej zasłużonej dla Jarosławia osobie, a na scenie przed bazyliką oo. dominikanów wystąpi zespół exodus 15!


Rysujemy w plenerze
RYSUJEMY W PLENERZE

Klasy trzecie na Majówce
KLASY TRZECIE NA MAJÓWCE W SZKOLE PODSTAWOWEJ NR 7

Zbiórka długopisów - akcja ekologiczna

Ekologiczne zachowanie jest coraz ważniejsze i coraz powszechniejsze w naszym codziennym życiu. Jednym z jego przejawów jest segregacja odpadów. Dołóżmy i my swoją cegiełkę. SU ogłasza konkurs pod tytułem Zbiórka zużytych długopisów. Prosimy o składanie tych długopisów w klasach, a po policzeniu i podpisaniu - oddanie do sekretariatu. Zbiórka trwa do 14.06.19. Zwycięską klasę czeka słodka nagroda. Powodzenia!

Swięto Wolności i solidarnościBURMISTRZ MIASTA JAROSŁAWIA ZAPRASZA NA
ŚWIĘTO WOLNOŚCI I SOLIDARNOŚCI
UROCZYSTOŚCI ODBĘDĄ SIĘ DN 4 CZERWCA 2019 O GODZINIE 12-TEJ NA RYNKU.

Klasy 2 a i 3 b w Centrum Edukacji Kulturalnej

Dnia 24 maja Klasy 2a i 3 b odwiedziły Centrum Edukacji Kulturalnej.

BRAWO OSKAR !!!

„Deutsch macht Spaß” – pod taką nazwą odbył się powiatowy konkurs języka niemieckiego zorganizowany 24 maja 2019 r. w Zespole Szkół Technicznych i Ogólnokształcących im. S. Banacha w Jarosławiu. Szkołę Podstawową Nr 5 reprezentowali uczniowie z klasy IIIb gimnazjum. Uczniowie rozwiązywali test, w którym liczyła się nie tylko poprawność językową, lecz również czas rozwiązania testu. Oskar Abdi zdobył III miejsce. Tę sama ilość punktów zdobyła również Katarzyna Borys. Gratulujemy!!!

IV MIEJSKI KONKURS MATEMATYCZNY

Dnia 23 maja odbył się IV Miejski Konkurs Matematyczny dla uczniów klas III szkoły podstawowej "Mali Giganci Matematyki" pod patronatem Dyrektora Szkoły Podstawowej nr 4 im. Stefana Żeromskiego w Jarosławiu.
Gratulacje dla naszych uczestników Weroniki Jasiłek, Jakuba Bąka oraz Marcela Maciejko. Szczególne gratulacje dla naszych "Małych Gigantów Matematyki' Jakuba Bąka za zajęcie II miejsca, oraz Marcela Maciejko za zajęcie III miejsca.

Parada Schumana

Dnia 23 maja po Rynku naszego miasta przemaszerowała Parada Schumana. Wzięły w niej udział wszystkie jarosławskie szkoły i przedszkola, nas reprezentowały klasy piąte. Świętu towarzyszyły występy wokalne i taneczne. Z naszej szkoły wystąpili: Monika Balawender, Marcelina Fedurczak, Daria Fus, Dominik Kotyla i Milena Lotycz.

I miejsce Nataszy Waliczek !!!Uczennica naszej szkoły, Natasza Waliczek zdobyła I miejsce w konkursie na "Kartę Wielkanocną z motywem Jarosławia" organizowanym przez Burmistrza Miasta Jarosław.Gratulacje !!!

Monika w konkursie piosenki patriotycznej

Dnia 17 maja, w Łańcucie, odbył się konkurs piosenki patriotycznej Naszą szkołę reprezentowała Monika Balawender.

Lekcja historii z Bractwem kerin

Dnia 17 maja jak co roku, w naszej szkole odbyła się lekcja historii "Szlachta i husaria" z Bractwem Kerin.

Klasa V c w Krakowie

Dnia 16 maja, klasa Vc wybrała się na wycieczkę do Krakowa. Zwiedziła Manufakturę Fabryki Cukierków, Wzgórze Wawelskie oraz Klockoland.

KLASA 8A I 3 A NA WE WROCŁAWIU

W dniach 13-15 maja 2019r. uczniowie 3a gimnazjum oraz 8a uczestniczyli w 3-dniowej wycieczce do Wrocławia- Kudowej i Skalnego Miasta w Czechach. W programie było m.in. zwiedzanie Wrocławia z Panorama Racławicką oraz miasta uzdrowiskowego i okolic Kudowy Zdrój. Niezapomnianych wrażeń dostarczyły uczniom wędrówki po labiryntach i wąwozach skalnych Gór Stołowych. Były to Błędne Skały, oraz Skalne Miasto w Czechach. Zapraszamy do prezentacji.

Loteria Fantowa

W przyszłym tygodniu w naszej szkole odbędzie się loteria fantowa, z której dochód zostanie przekazany na operację dla Gabrysi.
W związku z tym prosimy wszystkich uczniów i Rodziców, aby włączyli się w organizację loterii poprzez przyniesienie „fantów”, które będą losowane. Koszt jednego losu 3 złote.
W ramach loterii jeden z uczniów wraz z Rodzicami przekazał ROWER, który będzie licytowany. Rower jest używany, ale w bardzo dobrym stanie (lekko uszkodzone siodełko) z przerzutkami. Doskonały dla dzieci w wieku 0-IV klasa. Cena wywoławcza 60 zł. Zainteresowani Rodzice mogą osobiście obejrzeć rower w gabinecie pedagoga szkolnego.

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,532,115 Unikalnych wizyt