Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

II a i III b z wizytą w Straży Pożarnej


Dnia 21 marca, w ramach obchodów pierwszego dnia wiosny, klasy II a i III b udały się w odwiedziny do Straży Pożarnej. Dzieci zwiedziły obiekt, uczestniczyły w pokazach ratownictwa. Strażacy opowiadali o swojej ciężkiej pracy. Uczniowie podziękowali strażakom i wręczyli własnoręcznie wykonaną laurkę.

PIERWSZY DZIEŃ WIOSNY W KLASACH 0-3


Dnia 21 marca , w Pierwszy Dzień Wiosny uczniowie klas 0-3 spędzili odwiedzając Jarosławski Kuferek Artystyczny, Komendę Powiatową Policji, Straż Pożarną oraz Miejską Bibliotekę Publiczną. Dzień ten był też okazją do wykonania wiosennych prac plastycznych i założenia w klasie zielonego ogródka.

Nominacja naszej MonikiMonika została nominowana do następnego etapu
XXIX Festiwalu Piosenki "Śpiewaj razem z nami" Gratulacje !!!!

Konkurs matematyczny "PajDej"


Dnia 20 marca uczniowie klas III brali udział konkursie matematycznym PajDej w ramach obchodów IV Międzynarodowego Dnia Liczby Pi.
Dziękujemy organizatorom - PWST w Jarosławiu za miłą atmosferę.

Spektakl na temat przemocy

Dnia 15 marca gościliśmy w naszej szkole grupę teatralną z Krakowa, z bardzo ciekawym spektaklem na temat przemocy. Przedstawienie obejrzeli uczniowie klas IV-VIII i III Gimnazjum. Występ odbył się w ramach współpracy z Miejskim Ośrodkiem Pomocy Społecznej w Jarosławiu i realizowanym przez niego projektem "Trampolina - głos przeciwko przemocy w rodzinie".

3 b uczestniczy w warsztatach - "profilaktyka uzależnień"


Dnia 13 marca, uczniowie klasy 3 b uczestniczyli w warsztatach - "Profilaktyka uzależnień", zorganizowanych przez studentów PWST i E w Jarosławiu.

Spotkanie młodzieży z biskupem


SPOTKANIE MŁODZIEŻY NASZEJ SZKOŁY Z BISKUPEM

II miejsce dziewcząt w siatkówce

Dnia 11 marca w Sali gimnastycznej SP 11 odbyły się zawody w piłce siatkowej dziewcząt w ramach Igrzysk Dzieci.
Nasze dziewczyny w składzie: A. Szczerek, N. Drabik, J. Kołodziej, P. Kuch, N. Kądziołka, A. Mrozowicz, A. Kłak, E. Mrozowicz, W. Płocica, K. Karpińska zajęły II miejsce. Gratulacje!!!!!

medale naszych dziewcząt w pływaniu sztafetowym

Dnia 8 marca na Pływalni MOSiR w Jarosławiu odbyły się Igrzyska Dzieci i Młodzieży Szkolnej w pływaniu sztafetowym.
Nasze młodsze dziewczyny w składzie: G. Gierczak, S. Rogus, O. Szkoła, J. Kołodziej, A. Kłak, A. Mrozowicz, E. Mrozowicz zajęły III miejsce.
Starsze starsze dziewczyny w składzie: M. Cęcora, D. Perczyńska, K. Bednarz, W. Kozak, M. Wawro,
R. Olesek, A. Szkoła zajęły II miejsce. Gratulacje!!!

Dzień KobietZ okazji Dnia Kobiet, wszystkim Paniom składamy najserdeczniejsze życzenia zdrowia,
pomyślności i samych pięknych dni w życiu.


ZDJĘCIA Z AKADEMII

Konkurs Biblijny

Dnia 7. 03. w parafii Chrystusa Króla w Jarosławiu, odbył się konkurs Biblijny na podstawie Ewangelii wg św. Marka "Jezusowa szkoła ucznia w mocy Ducha Świętego". Z naszej szkoły wzięli w nim udział :Nina Rogucka kl. VII a, Paweł Potera kl. VII a I Natalia Drabik kl. VI a Gratulujemy!!!

Rozstrzygnięcie konkursu na najpiękniejszy karmnik

KONKURS NA NAJPIĘKNIEJSZY KARMNIK ROZSTRZYGNIĘTY !!!

I miejsce Piotr Szpyrka kl Va
II miejsce - Ania Potera kl IV a
III miejsce- Kinga i Zuzia Kędzierskie II I IV b
Wyróżnienie - Ola Nowak IV b

ZAPRASZAMY DO OBEJRZENIA NAGRODZONYCH KARMNIKÓWKlasa VII a w teatrze

Dnia 01.03.2019 r. Klasa 7 a wraz ze swą polonistką wybrała się do MOK-u na sztukę teatralną pt. " Balladyna" w reż. Anny Kasprzyk z teatru "Cracovia" . 3 godzinna sztuka obfitowała w zabawne teksty, a przepiękna choreografia wzbudzala w widzach ogólny podziw. Warto było obejrzeć ten spektakl na podstawie tragedii Juliusza Słowackiego.

Wielka Liga Czytelników

Biblioteka Pedagogiczna w Jarosławiu zorganizowała konkurs powiatowy Wielkiej Ligi Czytelników. Naszą szkołę reprezentowały dwie drużyny: w kategorii klas 1 – 4 uczennice klasy 2a, Zuzanna Kędzierska, Lena Mazur i Anna Mrozowicz, a w kategorii klas 5 – 8 - Eryk Baran z 7a, Dominik Jasiłek z 5b i Jakub Krasicki z 5c. Obie drużyny bardzo dobrze rozwiązały test, wszystkim serdecznie gratulujemy!
Nasza reprezentacja startująca w kategorii klas starszych odniosła ogromny sukces, zajmując I miejsce ex aequo ze Szkołą Podstawową z Radymna! W związku z tym, że do konkursu wojewódzkiego może zakwalifikować się tylko jedna drużyna, chłopców czeka dogrywka. Życzymy im powodzenia!

Nasza Monika czwarta w województwie!!

NASZA MONIKA CZWARTA W WOJEWÓDZTWIE !!!

Dnia 1 marca w MDK w Rzeszowie, odbył się XI Wojewódzki Festiwal Pieśni Patriotycznych zorganizowany przez SP nr 28 w Rzeszowie. Do finału dostało się 6 solistów, wśród nich nasza Monika Balawender, która w konkursie finałowym zdobyła wyróżnienie. GRATULACJE !!!!


Wygenerowano w sekund: 0.00
1,532,069 Unikalnych wizyt