Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Dzień Mamy i Taty w klasie 1a


13 czerwca był dniem szczególnym dla klasy 1a. Uczniowie zaprosili do szkoły rodziców, aby wspólnie świętować Dzień Mamy i Taty. Były wiersze, piosenki, tańce, humor szkolny, życzenia oraz medale dla SUPERMAMY i SUPERTATY.


Prezentacja

Zabytki Jarosławia - konkurs plastyczny

W czerwcu w naszej szkole został zorganizowany konkurs plastyczny "Zabytki Jarosławia".

I miejsce – Annabelle Pilgreen 7c
II miejsce – Lilianna Sawka 5b
III miejsce – Alicja Majkowska 4b

Gratulujemy!

ŚWIĘTO SZKOŁY

14 czerwca 2022 r. odbyła się uroczysta akademia, podczas której uczciliśmy pamięć naszej patronki Czesławy "Baśki" Puzon.

Galeria zdjęć

MINI JARMARK JAROSŁAWSKI

W tym roku obchody Dnia Dziecka w naszym mieście miały wyjątkowy charakter. Był barwny korowód w strojach stylizowanych na epokę renesansu, stoiska przygotowane przez szkoły, spektakle, warsztaty.

Rozstrzygnięty został konkurs plastyczny pt. „Na Jarmarku Jarosławskim”, Nikola Tomaszewska z 1a zajęła 3 miejsce.

Uczennice z klas drugich i trzecich zaprezentowały na scenie średniowieczny taniec - gawot. Występ został przygotowany przez panią Gabrielę Pietruszkę.

Dziękujemy wszystkim za zaangażowanie w przygotowanie prezentacji naszej szkoły!


Galeria zdjęć

Konkurs czytelniczy


Uczniowie klas trzecich wzięli udział w konkursie czytelniczym organizowanym przez bibliotekę szkolną. Laureatami konkursu „Mówiliśmy przez radio” na podstawie opowiadania Sempe, Goscinnego zostali:

Bartłomiej Duliban 3a, Mateusz Kaczanowski 3a, Milena Misztal 3b, Julia Morawska 3b, Arkadiusz Miś 3a, Dawid Motyka 3a, Anna Ryjoch 3b, Anna Sałdan 3a, Zofia Zalcman 3b, Aleksandra Zygmunt 3b

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Zdjęcia

XIV Jarosławskie Potyczki Ortograficzne

W poniedziałek, 30 maja 2022 r. odbyły się XIV Jarosławskie Potyczki Ortograficzne. Organizatorami konkursu byli: Starosta Jarosławski, Zespół Szkół Ekonomicznych i Ogólnokształcących im. Marii Dąbrowskiej w Jarosławiu oraz Pedagogiczna Biblioteka Wojewódzka im. J. G. Pawlikowskiego w Przemyślu Filia w Jarosławiu. Partnerami konkursu zaś: Burmistrz Miasta Jarosławia, Uniwersytet Rzeszowski i Państwowa Wyższa Szkoła Techniczno-Ekonomiczna w Jarosławiu.

Miło nam poinformować, że I miejsce i tytuł Jarosławskiego Mistrza Ortografii otrzymał
Piotr Szpyrka z klasy 8a.

Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Galeria zdjęć

Wycieczka do Sandomierza kl. 4a i 4c

27 maja uczniowie klas 4a, 4c wraz z opiekunkami p. K. Superson, p. J. Mucha i p. A. Kamińską udali się do Sandomierza.
Pierwszym punktem zwiedzania była Wystawa - Świat Ojca Mateusza. Dzieci mogły zobaczyć figury woskowe bohaterów ze słynnego serialu.
Następnie udaliśmy się do najstarszej apteki w mieście, która zmieniła się w miejsce w którym można odbyć podróż w czasie i dowiedzieć się dzięki jakim ziołom ludzie odzyskiwali zdrowie. Dzieci przypomniały sobie wiadomości na temat grzybów jadalnych i trujących, następnie w przygotowanym lesie zbierały do koszyczków tylko grzyby jadalne.
Kolejnym punktem naszego zwiedzania był Wąwóz Świętej Królowej Jadwigi, który oczarował nas swoim pięknem i zarazem ogromem.
Na koniec wycieczki wybraliśmy się na cudowny rejs statkiem Syrenka po Wiśle.

Galeria zdjęć

Powiatowy konkurs z języka angielskiego

Dnia 27.05.2022, 36 uczniów z 9 szkół podstawowych powiatu jarosławskiego wzięło udział w VI edycji Powiatowego Konkursu z Języka Angielskiego „Language Master” pod honorowym patronatem Starosty Jarosławskiego i Burmistrza Miasta Jarosław, którego organizatorem był Zespół Szkół Drogowo-Geodezyjnych i Licealnych.
Uczestnicy rozwiązywali test badający kompetencje językowe na poziomie B2. Uczniowie naszej szkoły zajęli wysokie miejsca:
III – Kacper Kordas
IV – Annabelle Pilgreen

Laureaci Konkursu otrzymali cenne nagrody w formie kart podarunkowych do sieci sklepów Empik oraz pomoce dydaktyczne do nauki innych języków obcych. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!
Galeria zdjęć

Laureaci konkursu „Wiosenne łamigłówki”

Biblioteka szkolna zaproponowała w kwietniu i maju uczniom klas 4 – 8 udział w cyklu konkursów „Wiosenne łamigłówki”. Najbardziej wytrwali, którzy wzięli udział we wszystkich zabawach zostali laureatami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lista laureatów – kliknij - czytaj więcej

Fotografie

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

W maju biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas drugich konkurs pięknego czytania. Pierwsze miejsce zajął Michał Zelwach z 2b, równorzędne drugie miejsca otrzymały Oliwia Florek z 2a i Amelia Soliło z 2b. Wyróżnienia otrzymali: Kornelia Kołodziej 2a, Zofia Krysa 2a i Oliwier Klimkowski 2b. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

II powiatowy konkurs chemiczny

II edycja Powiatowego Konkursu Chemicznego „Zostań wybitnym chemikiem jak Maria Curie-Skłodowska”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Konkurs składał się z dwóch etapów. W I etapie startowało 6 uczniów z naszej szkoły. Etap ten wygrał Jakub Potoczny z klasy 8b. Do II etapu konkursu zakwalifikowanych zostało 10 osób z najwyższym wynikiem. Z naszej szkoły, oprócz Jakuba, w grupie tej znalazły się jeszcze Justyna Brzyska, Julia Jagieła i Weronika Konieczny.
W II etapie konkursu ponownie możemy pochwalić sie sukcesem, Justyna Brzyska z 8c zdobyła I miejsce w tym konkursie. Rozdanie nagród i dyplomów odbyło się przy okazji zajęć warsztatowych promujących szkołę, w pracowni chemicznej ZSSChiO. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Anna Hocek oraz p. Mirosława Mastek. Gratulacje!

Finał Banachiady

Gracjan Kubas i Karol Gałuszka w finale Banachiady!
Maraton matematyczny „Banachiada” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego kraju. Do finałowego etapu zakwalifikowało się 10 zespołów dwuosobowych, wśród nich uczniowie naszej szkoły: Gracjan Kubas oraz Karol Gałuszka. Finał odbędzie się na początku czerwca 2022 r. W przygotowaniu do konkursu wspierali uczniów nauczyciele matematyki pani Marta Matrejek (IPN) pani Dorota Lis oraz pani Joanna Wład-Michalik. Gratulacje!

Przedmiotowy Konkurs z matematyki

Karol Gałuszka finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki!
III etap konkursu przedmiotowego z matematyki za nami. Uczeń naszej szkoły, Karol Gałuszka uzyskał tytuł finalisty tego konkursu. W przygotowaniu do konkursu wspierali ucznia nauczyciele matematyki, pani Marta Matrejek (IPN) oraz pani Dorota Lis. Gratulujemy!

Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego

Kacper Kordas finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego!
Do grona tegorocznych zwycięzców dołączył Kacper Kordas, uczeń klasy 8b, który uzyskał tytuł finalisty konkursu. Opiekunem ucznia jest p. Katarzyna Superson. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przedmiotowy Konkurs z Języka Niemieckiego

Martyna Żak - finalistka i dwukrotny laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego!
Z radością informujemy, iż uczennica klasy 8b Martyna Żak obroniła zeszłoroczny tytuł laureata konkursu z języka niemieckiego. Uczennica ma również na swoim koncie tytuł finalisty z roku szkolnego 2019/20. Opiekunem Martyny jest p. Barbara Zięba. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań!
Wygenerowano w sekund: 0.03
1,496,504 Unikalnych wizyt