Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Osiągnięcia 2012 / 2013

2012 / 2013


WYSOKIE WYNIKI EGZAMINU GIMNAZJALNEGO
Z dużą satysfakcją informujemy o wysokich wynikach egzaminu gimnazjalnego w naszej szkole. WYNIKI. Jak co roku jesteśmy w ścisłej czołówce miasta i regionu! Gratulacje dla całej społeczności gimnazjalnej!WYNIKI NAUCZANIA W UBIEGŁYM ROKU SZKOLNYM
Prezentujemy wyniki nauczania w naszej szkole (klasy 4-6 oraz 1-3 gimnazjum). Najlepszą klasą w gimnazjum została 3bg (średnia 4,4), zaś w szkole podstawowej - 5b (średnia 4,8). Najlepsi uczniowie to odpowiednio G. Górska z 3bg (średnia 5,61) oraz K. Pawłowska z 5a i A. Brzostowska z 5b (średnia 5,73). WYNIKI. Gratulacje!


LAUREAT KONKURSU Z JĘZYKA POLSKIEGO
Szkoła Podstawowa Nr 5 może pochwalić się sukcesem uczennicy z klasy 6b. Laureatem Konkursu z Języka Polskiego została Karina Falda (opieka - p. Ida Mielnicka-Falda). GRATULACJE!
KONKURS PLASTYCZNY "W świecie dziecięcych marzeń"
W dniu 17 VI 2013 r. miało miejsce rozstrzygnięcie Międzyszkolnego Konkursu Plastycznego "W świecie dziecięcych marzeń". Uczennice klasy 2a szkoły podstawowej, Roksana Oleszek i Kinga Bednarz, zdobyły w nim I miejsce. GRATULACJE!KONKURS NADLEŚNICTWA JAROSŁAW
W dniu 12 kwietnia 2013 r. miało miejsce rozstrzygnięcie konkursu plastycznego "Uwaga, pożar!". Jego organizatorem było Nadleśnictwo Jarosław. Do konkursu zgłoszono ok. 100 prac (opieka - p. Anna Hocek), zaś wśród zwycięzców są nasi uczniowie. I miejsce (w kategorii klas 4-6) zajął Bartek Cząstka, zaś wyróżnienie otrzymała Agnieszka Gil. GRATULACJE!

VI JAROSŁAWSKIE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE
11 kwietnia 2013 r. w auli Biblioteki PWSTE odbyła się szósta edycja tego konkursu. Uczestniczyli w nim również uczniowie naszej szkoły. Także w tym roku cieszymy się z sukcesów, Gabriela Górska z 3bg zajęła miejsce II, zaś Barbara Wrzesień z 2ag miejsce V (relacja). GRATULUJEMY!


KONKURS 'WIOSNA W SERCU, WIOSNA WKOŁO..."
19 marca 2013 r. odbyła się VI edycja konkursu "Wiosna w sercu, wiosna wkoło". Jego organizatorami byli Biblioteka Pedagogiczna oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. Czołowe miejsca (I i II) zajęli w nich uczniowie naszej szkoły podstawowej: Jakub Borys, Dorota Perczyńska oraz Miłosz Stec. Relacja z konkursu znajduje się na stronie BP. GRATULACJE!


KONKURS "LUTNIA SAFONY"
W tym roku odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego Lutnia Safony. Jego organizatorami byli Urząd Miasta Jarosławia oraz Miejski Ośrodek Kultury. Uczennica naszego gimnazjum, Aleksandra Rokosz, zajęła III miejsce w tym konkursie. Relacja - strona UM. GRATULACJE!


KONKURS PLASTYCZNY "JESTEM WIDOCZNY - JESTEM BEZPIECZNY"
8 lutego w Sali Lustrzanej CKiP w Jarosławiu odbyło się rozstrzygnięcie konkursu plastycznego zorganizowanego w ramach programu "Jestem widoczny- jestem bezpieczny". Najlepsze z naszej szkoły (kategoria wiekowa kl. 0-1) okazały się Klaudia Karpińska (kl. 0) - II miejsce, natomiast Daria Fus (kl. 0) otrzymała wyróżnienie. Zapraszamy na stronę Urzędu Miasta oraz na relację filmową.Naszym najmłodszym GRATULUJEMY!


X MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
W dniu 30 stycznia 2013 r. w Sali Lustrzanej Kamienicy Attavantich odbył się X Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, organizowany przez SP nr 11 oraz Parafię św. Trójcy Franciszkanów Reformatów w Jarosławiu. Uczennice, pod opieką p. T. Dębickiego, wywalczyły następujące miejsca: I miejsce w kat. soliści klas I-III zajęła Monika Balawender, II miejsce w kat. zespoły wokalne klas I-III zajął zespół wokalny SP w ZS im. JP II, I miejsce w kat. soliści klas IV-VI zajęła Paulina Makarowska. GRATULACJE!


FINAŁ KAMPANII UZALEŻNIENIOM MÓWIMY "NIE"
28 listopada 2012 r. odbył się uroczysty finał kampanii "Uzależnieniom mówimy NIE", w kategorii szkół gimnazjalnych. Uczennica naszej szkoły, Dominika Nalepa (kl. 2ag), zdobyła w turnieju wiedzy III miejsce. Szczegóły znajdują się na stronie Urzędu Miasta Jarosławia. Zapraszamy do galerii zdjęć. GRATULACJE dla Dominiki i całej drużyny!


Wygenerowano w sekund: 0.01
1,436,110 Unikalnych wizyt