Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Osiągnięcia 2011 / 2012

2011 / 2012


MIĘDZYGIMNAZJALNE KONKURSY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
Koniec roku szkolnego był czasem intensywnej pracy. Pod koniec maja i na początku czerwca odbyły się dwa konkursy międzygimnazjalne. W rywalizacji brały udział uczennice klasy 3bg (przyg. przez p. E. Czernichowską). W Konkursie Wiedzy o Krajach Anglojęzycznych, organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 1, czołowe miejsca zajęły Agnieszka Jabo?ska i Aleksandra Bąk. W kolejnym konkursie, organizowanym przez Publiczne Gimnazjum nr 4, uczestniczyły 3 uczennice z naszej szkoły: Anna Dąbkowska, Agnieszka Jabłońska i Aleksandra Bąk. Po rozwiązaniu niełatwego testu leksykalno-gramatycznego zajęły one miejsca IV - VI. Wyniki naszych uczennic zarówno z konkursów, jak i z egzaminu gimnazjalnego, świadczą o dużym zaangażowaniu w naukę języka angielskiego i stawiają naszą szkołę na wysokiej pozycji. GRATULACJE!


OGÓLNOPOLSKI KONKURS EKOLOGICZNY EKOTEST
20 kwietnia uczniowie klas 4a, 5a oraz 5b wzięli udział w drugiej edycji Ogólnopolskiego Konkursu Ekologicznego EkoTest. W kategorii wiekowej klas 3-4 najwięcej punktów uzyskał Bartłomiej Cząstka- 40 pkt., natomiast w kategorii klas 5-6 zwycięzcą okazał się uczeń klasy 5a - Piotr Biały - 43 pkt. Piotrek znalazł się na 18 miejscu w Polsce w swojej kategorii wiekowej. GRATULACJE! więcej...


OGÓLNOPOLSKI KONKURS MATEMATYCZNY dla klas 2
Na przełomie kwietnia i maja odbył się ogólnopolski konkurs matematyczny dla uczniów klas drugich szkół podstawowych, org. przez Wyd. Edukacyjne "ŻAK". Do finału dotarli: z kl. 2a - Maja Cęcora i Bartosz Żurawski, z kl. 2b - Amelia Babik, Adrianna Kukułka, Justyna Drabik, Klaudia Grela, Błażej Dudek, Jakub Brzuchacz, Jakub Borys, Katarzyna Borys, Dorota Perczyńska i Maryla Szałaj. Otrzymali oni dyplomy i nagrody. Więcej informacji - www.ekoludek.pl. GRATULACJE!


MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS JĘZYKA NIEMIECKIEGO
20 marca 2012 r. w Publicznym Gimnazjum Nr 1 odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Języka Niemieckiego. Uczennica naszej szkoły, Aleksandra Bąk z 3bg, zajęła w nim III miejsce. Uroczyste podsumowanie i rozdanie nagród mia?o miejsce 6 czerwca. GRATULACJE! więcej...


KONKURS "DREWNO - SUROWIEC DOSKONAŁY"
15 maja w siedzibie Nadleśnictwa Jarosław odbył się II etap Konkursu wiedzy o lesie pod hasłem "Drewno - surowiec doskonały". W konkursie wzięło udział 20 szkół (745 uczniów). W II etapie wzięło udział 25 osób. W ścisłej czołówce znalazł się uczeń klasy 6b - Damian Jaremko. GRATULACJE! więcej....


KONKURS " O ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY"
12 marca odbył się konkurs piosenki "O złoty klucz do sławy". Oto miejsca naszych uczniów: w kategorii klas I-III - III miejsce zdobyła Monika Balawender, w kategorii klas gimnazjalnych - III miejsce zdobyła Anna Dąbkowska, w kategorii zespoły I miejsce otrzymał duet: Anna Dąbkowska i Kacper Dąbrowski. Nagrodę główną wywalczyła Karolina Fedurczak z klasy 3bg. GRATULACJE!!!


II OGÓLNOPOLSKI KONKURS - LASY EUROPY
W dniu 18. 04. 2012 odbyły się krajowe eliminacje konkursu ,,Młodzież w lasach Europy- strong>"Young People in European Forests". W konkursie wzięło udział ok. 2500 zespołów z ponad 500 szkół. Eliminacje jarosławskie odbyły się w ZSTiO, a uczestniczyło w nich 20 trzyosobowych zespołów. Nasz zespół z 3c (Sylwia Babik, Alicja Świętoniowska i Natalia Szymuś) zdobył I miejsce, zaś klasa 3b - VI miejsce. GRATULACJE! więcej....


PUCHAR W ZLOCIE GWIAŹDZISTYM
W dniu 27 kwietnia 2012 w Opactwie Sióstr Benedyktynek odbył się finał konkursu "Zlot Gwiaździsty - śladami Przeszłości". W tym roku hasłem przewodnim były tradycje harcerskie. Nasza szkoła otrzymała największą liczbę punktów oraz zdobyła puchar Dowódcy Garnizonu Jarosław. W kategorii szkół podstawowych II miejsce zajęła uczennica klasy 4a - Agnieszka Brzostowska. więcej... GRATULACJE!!!


V JAROSŁAWSKIE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE
W dniu 12 kwietnia odbyła się kolejna edycja konkursu o tytuł Jarosławskiego Mistrza Ortografii. Wzięło w nim udział ponad 200 osób. Uczennice naszego gimnazjum, Agnieszka Jabłońska i Aleksandra Bąk z 3bg zajęły w nim II i IV miejsce. GRATULACJE!!!


XXII KONKURS PIOSENKI "ÅšPIEWAJ RAZEM Z NAMI"
24 marca w przemyskim Centrum Kulturalnym odbył się XXII konkurs piosenki "Śpiewaj razem z nami". W finale zaśpiewali Anna Dąbkowska i Kacper Dąbrowski. GRATULACJE!!!


IX SZKOLNE PREZENTACJE ARTYSTYCZNE
Uczniowie naszej szkoły zdobyli nagrody w IX Szkolnych Prezentacjach Artystycznych. Nagrodzeni zostali: w kategorii piosenka - Kacper Dąbrowski, w kat. inscenizacja - grupa Szalona Dwudziestka, a w kategorii taniec - Kamil Inglot. GRATULACJE!!!KONKURS WIEDZY EKOLOGICZNEJ
W styczniu 2012 r. uczniowie klas trzecich gimnazjum przystąpili do ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Ekologicznej. Ogłoszenie wyników oraz przekazanie nagród nastąpiło pod koniec marca 2012 r. Spośród wielu tysięcy prac wyłoniono 200 laureatów, wśród których jest Jarosław Jamrozik z klasy 3ag. GRATULACJE! (więcej)

V MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH
Nasze gimnazjum w dniu 27. stycznia 2012 r. kolejny raz gościło wykonawców z jarosławskich szkół. Z inicjatywy p. Tomasza Dębickiego już po raz piąty odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Wśród nagrodzonych są nasi uczniowie: kategoria soliści - Anna Dąbkowska (I miejsce), kategoria duety - Anna Dąbkowska i Kacper Dąbrowski (I miejsce). Gratulacje!

DNI PAMIĘCI OFIAR STANU WOJENNEGO - podsumowanie konkursów miejskich
11 grudnia br. w Miejskim Ośrodku Kultury, z okazji 30 rocznicy wprowadzenia stanu wojennego w Polsce, ogłoszono wyniki okolicznościowych konkursów. Nasi uczniowie zdobyli w nich nagrody i wyróżnienia - Dawid Tasior, Tomasz Kulnianin oraz Katarzyna Kurasz ze szkoły podstawowej oraz Filip Kuźma z gimnazjum. Więcej informacji znajduje sie na stronie UM Jaroslawia. Gratulacje!

"PLUSZOWY MIŚ, MÓJ NAJLEPSZY PRZYJACIEL" - FINAŁ KONKURSU
30 listopada 2011 r. w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbyło się podsumowanie konkursu "Pluszowy miś...", z okazji Święta Pluszowego Misia, które obchodzimy 25 listopada. Nadesłano 236 prac, za które jury przyznało 10 nagród i 23 wyróżnienia. Są wśród nich też nasi uczniowie: Katarzyna Borys, Wiktoria Lichołat, Weronika Szewczyk, Dominik Kotyla. Wiecej inormacji - strona MBP. Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj. Święto to od wielu lat obchodzi też nasza biblioteka. Zapraszamy na relację. Gratulacje!!!

"CZYTAJ Z RADOŚCIĄ, SŁUCHAJ Z PRZYJEMNOŚCIĄ" - FINAŁ KONKURSU
23 listopada w Miejskiej Bibliotece Publicznej odbył się finał V edycji konkursu pięknego czytania: "Czytam z radością, słucham z przyjemnością", którego celem było kształcenie umiejetnosci płynnego czytania i zachęcenie dzieci do korzystania ze zbiorów biblioteki. Jury przyznało nagrody i wyróżnienia w trzech kategoriach. Nagrodzeni zostali też nasi uczniowie: Dorota Perczyńska, Michał Cielecki i Michał Toczek. Wiecej inormacji - strona MBP.Pełna lista nagrodzonych znajduje się tutaj. Gratulacje!!!

FINAŁ KAMPANII "UZALEŻNIENIOM MÓWIMY NIE"
24 listopada 2011 r. odbył się uroczysty finał kampanii "Uzależnieniom mówimy NIE", w kategorii szkół gimnazjalnych. Nasi uczniowie zdobyli kilka nagród: I miejsce - Magdalena Klimczak (2ag), II miejsce - Gabriela Górska (2bg), IV miejsce - Patrycja Szczykutowicz (2ag) i wyróżnienie - Krzysztof Śliwa (2ag). Szczegóły znajdują się na stronie Urzędu Miasta Jarosławia. Gratulacje!

X REGIONALNY KONKURS RECYTATORSKI I POETYCKI
W tym roku odbyła się X, jubileuszowa edycja Regionalnego Konkursu Recytatorskiego i Poetyckiego im. J. Hordyńskiego, organizowanego przez Stowarzyszenie Miłośników Jarosławia. Patronat nad nim objęli: Podkarpacki Kurator Oświaty, Starosta Jarosławski oraz Burmistrz Miasta Jarosławia. Uczeń naszej szkoły, Bartłomiej Wład z 3bg, zajął II miejsce w kategorii recytacje. Relacja - UM Jarosławia. Gratulacje!!!KONKURS RECYTATORSKI "WAWRZYNEK"
Odbyła się kolejna edycja konkursu recytatorskiego Wawrzynek, organizowanego przez Miejski Ośrodek Kultury. Wyróżnienie zdobył tam uczeń naszej szkoły, Kamil Inglot z klasy 3bg. Relacja - strona UM Jarosław. Gratulacje!!!

Wygenerowano w sekund: 0.01
1,436,104 Unikalnych wizyt