· Najnowszy użytkownik: EM

Osiągnięcia 2013 / 2014

2013 / 2014

KONKURS WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W ZSTIL
Nasi uczniowie uczestniczyli w Konkursie Wiedzy z Języka Angielskiego, organizowanego przez Zespół Szkół Licealnych i Technicznych w Jarosławiu. II miejsce w tym konkursie zajęła Katarzyna Bąk z 2ag. GRATULACJE!

KONKURS "Z KSIĄŻKĄ NA PIERWSZYM PLANIE"
W dniach 8 -15 maja obchodzono Tydzień Bibliotek. Miejska Biblioteka Publiczna ogłosiła z tej okazji konkurs "Z książką na pierwszym planie". Wyróżnienie w tym konkursie zdobyli Jerzy Buszko i Arkadiusz Żak z 1ag. GRATULACJE!

KONKURSY Z OKAZJI KANONIZACJI JANA PAWŁA II
Z okazji kanonizacji Papieża Jana Pawła II Burmistrz Miasta Jarosławia ogłosił kilka konkursów skierowanych do uczniów różnych typów szkół. Nasi uczniowie wzięli w nich udział, otrzymując nagrody i wyróżnienia. Lista nagrodzonych znajduje się TUTAJ. GRATULACJE!

XIII ZLOT GWIAŹDZISTY ŚLADAMI PRZESZŁOŚCI
Uczniowie naszej szkoły regularnie uczestniczą w Zlocie Gwiaździstym Śladami Przeszłości. W tym roku III miejsce zajął Tomasz Kulnianin (2bg), zaś wyróżnienie otrzymała Oktawia Wojtuń (2bg). GRATULACJE!

NIE DLA UZALEŻNIEŃ - EDYCJA DLA SZKÓŁ PODSTAWOWYCH
24 kwietnia zakończyła się kampania profilaktyczna „Uzależnieniom mówimy NIE”. Inicjatorem akcji jest Burmistrz Miasta Jarosławia, zaś koordynatorem Miejska Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych. Z tej okazji ogłoszony został konkurs plastyczny, w którym III miejsce zajęła Maryla Szałaj, zaś wyróżnienie - Zuzanna Fedor. Zapraszamy na RELACJĘ. GRATULACJE!

MIĘDZYSZKOLNY TURNIEJ WIEDZY Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO
W dniu 10.04.2014 w SP Nr 10 w Jarosławiu odbyła się pierwsza edycja Międzyszkolnego Turnieju Wiedzy z Języka Angielskiego. W kategorii klas I - III nasze uczennice zajęły II i III miejsce - są to Aleksandra Szkoła oraz Monika Balawender. Z kolei II miejsce w kategorii klas V - VI zdobył Kacper Cicirko. GRATULACJE!

VII JAROSŁAWSKIE POTYCZKI ORTOGRAFICZNE
W tym roku odbyły się już VII Jarosławskie Potyczki Ortograficzne. Z przyjemnością informujemy, że w kategorii gimnazjum I miejsce zdobyła Barbara Wrzesień (3ag), z kolei V miejsce zajęła Marta Błachut (3bg). GRATULACJE!

XVIII OGÓLNOPOLSKI KONKURS BIBLIJNY
W tym roku ma miejsce XVIII edycja Ogólnopolskiego Konkursu Wiedzy Biblijnej. Jej organizatorem jest Katolickie Stowarzyszenie "Civitas Christiana". Uczennica klasy Vb, Klaudia Superson, zajęła III miejsce w II etapie tego konkursu. GRATULACJE!

TURNIEJ MINIPIŁKI SIATKOWEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - etap powiatowy
Pod koniec marca w Muninie odbyły się zawody w minisiatkówce dziewcząt oraz chłopców powiatu jarosławskiego. Obydwie drużyny ze szkoły podstawowej zajęły IV miejsce. GRATULACJE!

VII KONKURS RECYTATORSKI "WIOSNA W SERCU..."
20 marca 2014 r. odbyła się VII edycja konkursu "Wiosna w sercu, wiosna wkoło". Konkurs organizowany jest przez Bibliotekę Pedagogiczną oraz Miejski Ośrodek Kultury w Jarosławiu. W kategorii klas IV - VI zwyciężyła uczennica naszej szkoły - Dorota Perczyńska - rok temu zdobywczyni II miejsca. GRATULACJE!

TURNIEJ MINIPIŁKI SIATKOWEJ CHŁOPCÓW SZKÓŁ PODSTAWOWYCH - etap miejski
Uczniowie szkoły podstawowej zajęli I miejsce w turnieju minipiłki siatkowej chłopców 2014. Podobnie jak ich starsi koledzy chłopcy z podstawówki wygrali rywalizację na terenie miasta Jarosławia. Sklad drużyny: J. Magierski, M. Stęchły, B. Cząstka, D. Kiełt, S. Gdyk, M. Pietluch, P. Mucha, K. Niemiec, D. Mazur i J. Brudek. Gratulacje!

GIMNAZJADA 2014 - PIŁKA SIATKOWA CHŁOPCÓW
12 lutego w ramach zawodów międzyszkolnych odbył się turniej piłki siatkowej. Startowało łącznie pięć szkół z naszego miasta. Turniej odbył się tradycyjnie przy wsparciu firmy KIM. Nasi uczniowie po raz trzeci z rzędu zajęli I miejsce w kategorii gimnazjum. Skład drużyny: K. Gwóźdź, M. Kulka, A. Kurasz, D. Rejent, B. Ślepecki, P. Tabor, P. Wrucha, P. Knap, D. Kołcz, H. Knap. Gratulacje!

GIMNAZJADA 2014 - PIŁKA RĘCZNA CHŁOPCÓW
Nasi uczniowie uczestniczyli w miejskiej Gimnazjadzie w kategorii piłki ręcznej chłopców. Nasza drużyna zajęła II miejsce, przegrywając decydujący o I miejscu mecz jedną bramką. W skład naszego zespołu weszli: K. Gwóźdź, K. Kalinowski, M. Kulka, A. Kurasz, K. Mrozowicz, D. Rejent. B. Ślepecki, P. Tabor, P. Wrucha, D. Kołcz, H. Ozimek. Gratulacje!

XI MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KOLĘD I PASTORAŁEK
W dniu 17 stycznia 2014 r. odbył się XI Międzyszkolny Konkurs Kolęd i Pastorałek, organizowany przez SP nr 11 oraz Parafię Św. Trójcy OO. Franciszkanów - Reformatów w Jarosławiu. II miejsce w kategorii soliści klas I-III zajęła Monika Balawender, zaś II miejsce w kategorii zespoły wokalne klas I-III zajął zespół wokalny z naszej szkoły. Gratulacje!

V MIĘDZYGIMNAZJALNY KONKURS KOLĘD, PASTORAŁEK I PIOSENEK ŚWIĄTECZNYCH
Nasze gimnazjum w dniu 14 stycznia 2014 r. kolejny raz gościło wykonawców z jarosławskich szkół. Z inicjatywy p. Tomasza Dębickiego już po raz piąty odbył się Międzygimnazjalny Konkurs Kolęd, Pastorałek i Piosenek Świątecznych. Uczennica naszego gimnazjum, Kinga Kik, zajęła III miejsce w konkursie. Gratulacje!

TURNIEJ TENISA STOŁOWEGO
W grudniu 2013 r. w sali gimnastycznej Sióstr Niepokalanek odbyła się drużynowa Gimnazjada w tenisie stołowym. W wyniku rywalizacji drużyna naszego gimnazjum w składzie M. Kulka, P. Wrucha, P. Tabor zajęła III miejsce. Zapraszamy do GALERII. Gratulacje!