Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 2

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Pamiętamy o naszej patronce

Dnia 21 października grupa uczniów z klas 7a, 7b i 8a pod opieką pani M. Mastek, zrobiła porządki na grobie i pod pomnikiem Patronki Szkoly- Baśki Puzon.

NASZA SZTAFETA W PÓŁFINALEVI MIEJSCE NASZEJ SZTAFETY W PÓŁFINALE - PRZEMYŚL 2019

Klasa IV b na miejscu stracenia "Baśki"KLASA IV B NA MIEJSCU STRACENIA "BAŚKI"

WYCIECZKA "0 "A" I KL. 5 C DO MUZEUM BOMBKI CHOINKOWEJ W NOWEJ DĘBIE I SKANSENU W KOLBUSZOWEJ


Dnia 10 października dzieci z grupy 0a oraz z klasy 5c wybrały się do Fabryki Bombki Choinkowej w Nowej Dębie. Wycieczka miała na celu zwiedzanie fabryki i zapoznanie się z procesem powstawania ozdób choinkowych. 


Wawrzynek 2019


W dniach 15 – 16 X 2019 r. odbył się w Jarosławskim Ośrodku Kultury i Sztuki powiatowy konkurs recytatorski wierszy o jesieni „Wawrzynek 2019”. Laureatami konkursu zostali uczniowie naszej szkoły: Wiktoria Czternastek otrzymała nagrodę, a Jakub Krzywonos wyróżnienie. Gratulujemy!
Zdjęcia ze strony JOKiS

6b w Muzeum Historycznym oraz Fly Park w RzeszowieVIB W MUZEUM HISTORYCZNYM ORAZ W FLY PARKU W RZESZOWIE

Kolejny sukces sztafety dziewcząt

Dnia 8 października po zwycięstwie w Jarosławiu nasza „młodsza sztafeta” dziewcząt startowała w Finale Powiatowym w Radymnie, gdzie zajęła II miejsce gwarantujące udział w półfinale wojewódzkim w Przemyślu, który odbędzie się 16 października, trzymajcie kciuki.

Swięto Edukacji Narodowej w naszej szkoleŚWIĘTO EDUKACJI NARODOWEJ W NASZEJ SZKOLE

Występ zespołu wokalnego z Okazji Obchodów Dnia Komisji Edukacji NarodowejW dniu 7 X 2019 uczennice z zespołu wokalnego SP nr 5 oraz SP nr 10 wystąpiły na scenie Jarosławskiego Ośrodka Kultury i Sztuki podczas uroczystości Miejskich Obchodów Dnia Komisji Edukacji Narodowej.

Klasa VI c w BochniDnia 7 października klasa VI c, z okazji Dnia Chłopaka udała się na wycieczkę turystyczno - historyczną do kopalni soli w Bochni. Zapraszamy do obejrzenia zdjęć.

Turniej piłki noznej o Puchar Dyrektora SP nr 5

W dniu 5 października odbył się Turniej piłki nożnej o Puchar Dyrektora naszej Szkoły. W turnieju udział wzięły następujące drużyny: JKS Niebiescy, JKS Czarni, Piaścik Tuczempy, KS Szówsko, JKS Jarosław 2010.
Turniej wygrała drużyna JKS Niebiescy. Oprócz tego odbył się konkurs żonglerki w którym najlepszy okazał się zawodnik Piaścika Tuczempy pseudonim "BOBO". Zawodnicy zostali nagrodzeni pamiątkowymi medalami i pucharami.

SUKCESY SZTAFET DZIEWCZĄT

Dnia 4 października na stadionie JKS Jarosław odbyły się Sztafetowe Biegi Przełajowe w ramach ID i IMS. Nasze sztafety spisały się jak zwykle bardzo dobrze. Młodsze dziewczyny zajęły I miejsce ( awans do finału powiatowego ), starsze III miejsce. Gratulacje.

Oddział przedszkolny w Komendzie Powiatowej Policji w Jarosławiu

W październiku dzieci z oddziału zerowego odwiedziły Powiatową Komendę Policji w Jarosławiu. Celem wycieczki było zapoznanie się z funkcjonowaniem jednostki policji oraz codzienną pracą policjanta. Pani Ania, aspirant KPP w Jarosławiu opowiedziała na czym polega jej praca. Atrakcjami były: zwiedzenie pomieszczeń komendy strzelnicy, siłowni, "niebieskiego pokoju" - specjalnego pomieszczenia dla dzieci oraz pojazdów policyjnych. Wycieczka była bardzo udana i dostarczyła wiele wrażeń."Przeszła jesień do zerówki..."


Dnia 4 października uczestnicy konkursu recytatorskiego z klas 1 - 3 wystąpili dla dzieci z oddziału przedszkolnego. Przedszkolaki miały okazję wysłuchać wierszy o jesieni znanych polskich poetów. Laureatom "Jesiennego wierszowania" zostały wręczone dyplomy i drobne upominki.IX Światowy dzień tabliczki mnożenia w naszej szkole4 X 2019 r.
ŚWIATOWY DZIEŃ TABLICZKI MNOŻENIA
Zapraszamy do zabawy!


GALERIA ZDJĘĆ

Wygenerowano w sekund: 0.00
1,532,099 Unikalnych wizyt