· Najnowszy użytkownik: EM

Osiągnięcia 2014 / 2015

2014 / 2015

FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z JĘZYKA ANGIELSKIEGO W GIMNAZJUM
Uczennica naszego gimnazjum, Katarzyna Bąk z 3ag, uzyskała tytuł finalistki konkursu przedmiotowego z języka angielskiego dla gimnazjów. GRATULACJE!

FINALISTKA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z HISTORII W SZKOLE PODSTAWOWEJ
Uczennica naszej szkoły podstawowej, Anna Bryzek z 6a, uzyskała tytuł finalistki konkursu przedmiotowego z historii dla szkół podstawowych. GRATULACJE!

FINALISTA KONKURSU PRZEDMIOTOWEGO Z MATEMATYKI W SZKOLE PODSTAWOWEJ
Uczeń naszej szkoły podstawowej, Alan Abdi z 6a, uzyskał tytuł finalisty konkursu przedmiotowego z matematyki dla szkół podstawowych. GRATULACJE!

NAGRODY W XIV EDYCJI ZLOTU GWIAŹDZISTEGO
W tegorocznej edycji konkursu mamy Tomasz Kulnianin z 3bg zdobył I miejsce, Julia Chrzan z 1ag - III miejsce, zaś Kacper Franczak (SP) - wyróżnienie. GRATULACJE!

KONKURS "LANGUAGE MASTER"
Nasi uczniowie z sukcesami uczestniczyli w międzygimnazjalnym konkursie „Language Master”, organizowanym przez ZSDGiL. Miejsce I wywalczyła Katarzyna Bąk (3ag), natomiast miejsce V - Kornelia Świętoniowska (3bg). GRATULACJE!

KONKURS CZYTELNICZY W BIBLIOTECE PEDAGOGICZNEJ
Biblioteka Pedagogiczna w Jarosławiu zorganizowała międzyszkolny konkurs czytelniczy, rozgrywany w kilku kategoriach. Mamy nagrody w konkursie plastycznym - I miejsce zdobyła Karolina Żelaznowska (2bg), zaś II miejsce - Aleksandra Waliczek (2bg). Zapraszamy na relację na stronie biblioteki szkolnej. GRATULACJE!

MIĘDZYSZKOLNY KONKURS KRASOMÓWCZY "SŁOWEM MALOWANE"
W konkursie krasomówczym organizowanym przez SP nr 9, adresowanym dla najmłodszych dzieci, II miejsce zdobyła Anastazja Mrozowicz (2b sp), zaś III miejsce - Maksymilian Bereza (1a sp). GRATULACJE!

KONKURS MATEMATYCZNY DLA KLAS V
Uczeń klasy 5b, Błażej Dudek, zdobył II miejsce w Powiatowym Konkursie Matematycznym dla klas V pt."Krok przed metą". Organizatorem konkursu jest SP nr 10 w Jarosławiu. Wyróżnienie otrzymała Katarzyna Borys (5b). GRATULACJE!

XXV KONKURS "O ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY"
W tej edycji konkursu organizowanego przez MOK w Jarosławiu mamy laureatów. II miejsce zajęli: Monika Balawender (4b) i Paulina Lis (6b) (kategoria soliści) oraz zespół wokalny "Piąteczki" (kategoria zespoły). GRATULACJE!

KONKURS PLASTYCZNY DLA KLAS IV
W konkursie plastycznym podsumowującym wiosenną edycję kampanii „Uzależnieniom mówimy NIE” nasi uczniowie zdobyli: II miejsce - Julia Stęchły, V miejsce - Faustyna Bereza, a wyróżnienie - Aleksandra Pawłowska. GRATULACJE!

III KONKURS "MŁODY CZŁOWIEK PAMIĘTA O BOHATERACH"
W III edycji konkursu wyróżnienie zdobyła Lidia Dybisz (3ag). GRATULACJE!

POWIATOWE ZAWODY PŁYWACKIE SZKÓŁ GIMNAZJALNYCH
Uczennice naszej szkoły, Anna Sobota (1ag) i Weronika Perczyńska (3bg) będą reprezentować powiat jarosławski w półfinale wojewódzkim zawodów pływackich. GRATULACJE!

MIEJSKIE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ DZIEWCZĄT
Dziewczyny z naszej szkoły zajęły III miejsce w zawodach w piłce siatkowej dziewcząt. GRATULACJE!

MIEJSKIE ZAWODY W PIŁCE SIATKOWEJ CHŁOPCÓW
Reprezentacja chłopców z naszego gimnazjum po raz piąty z rzędu zdobyła I miejsce. GRATULACJE!

TURNIEJ SZKÓŁ PODSTAWOWYCH "DWA OGNIE"
Reprezentacja naszej szkoły podstawowej zdobyła I miejsce w turnieju "Dwa ognie". GRATULACJE!