Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

SAMORZĄD UCZNIOWSKI
SAMORZĄD UCZNIOWSKI

OPIEKUN SAMORZĄDU
mgr inż. Mirosława MastekPLAN PRACY SAMORZĄDUSKŁAD SAMORZĄDU :

 • przewodnicząca - Marlena Spiradek
 • wiceprzewodnicząca - Jagoda Kołodziej
 • sekretarz - Nikola Kądziołka
 • członek - Karla Kądziołka
SEKCJA DEKORACYJNA

 • 1. Gabriela Bryl - przewodnicząca
 • 2. Marianna Strug
 • 3. Natalia Drabik
 • 4. Anastazja Kłak
 • 5. Milena Lotycz
 • 6. Katarzyna Stasiło
 • 7. Julia Malmuk
 • 8. Roksana Kuźma
 • 9. Karla Kądziołka
 • 10. Roksana Motyka
 • 11. Olga Jankiewicz
 • 12. Natasza Waliczek
 • AKTUALNOŚCI:  • Samorząd Uczniowski informuje, że z okazji Dnia Dziecka odbył się m.in. Dzień Kapcia. Uczniowie prezentowali się w różnych ciekawych i oryginalnych pantoflach. SU przeszedł po klasach i zrobił zdjęcia wszystkich pantofli. Po wstępnej selekcji zostało wybrane 10 zdjęć. Zdjęcia te zostały umieszczone na stronie szkoły, jak również wydrukowane i powieszone na dekoracjach ściennych, na korytarzu szkoły. Chcemy by jak największa liczba uczniów zobaczyła nominowane pantofle i uczestniczyła w głosowaniu. Wybór najfajniejszego kapcia odbędzie się po przeprowadzeniu do wtorku głosowań w klasach. Nagrodzone (dyplomy i słodycze) zostanie 1, 2 i 3 miejsce. AKTUALIZACJA: Zwyciężyły kapcie na nogach Marceliny z klasy 5a, drugie miejsce zajęły pantofle na nogach Wiktorii z klasy 2a, a dyplom za trzecie miejsce otrzymały bambosze na nogach Dawida z 1c. GRATULACJE!
  • Ekologiczne zachowanie jest coraz ważniejsze i coraz powszechniejsze w naszym codziennym życiu. Jednym z jego przejawów jest segregacja odpadów. Dołóżmy i my swoją cegiełkę. SU ogłasza konkurs pod tytułem Zbiórka zużytych długopisów. Prosimy o składanie tych długopisów w klasach, a po policzeniu i podpisaniu - oddanie do sekretariatu. Zbiórka trwa do 14.06.19. Zwycięską klasę czeka słodka nagroda. AKTUALIZACJA: Zebraliśmy 271 długopisów. Najlepszym wynikiem wykazała się klasa 4c - 117 zużytych pisaków. Zwycięska klasa otrzyma słodką nagrodę podczas zakończenia roku szkolnego. Dziękujemy Rodzicom i uczniom!
  • Samorząd Uczniowski zwraca się ponownie wielką prośbą, o pomoc zwierzętom znajdującym się w Schronisku w Orzechowcach. Bardzo prosimy o dostarczenie do szkoły: - suchej i mokrej karmy (prosimy głównie o karmę dla kotów) - żwirku dla kotów - starych kocy (tylko koce, nie kołdry, bo psy je rozszarpują i roznoszą materiał, który jest w środku). Dla uczniów klas które przystąpią do konkursu na największą ilość zebranych darów - przewidziane słodkie nagrody. AKTUALIZACJA: Zebraliśmy ponownie ok. 400 kg różnych produktów (pokarm i żwirek) oraz inne akcesoria (typu koce, kołdry, poduszki). Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w zbiórkę i wszystkim należą się wielkie podziękowania. Wyróżnić jednak trzeba jedną klasę 8b - uczniowie zebrali 70 l żwirku dla kotów i 5 kg karmy i odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo w konkursie na ilość zebranej karmy. Otrzymają słodkie nagrody. Jeszcze raz wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji bardzo dziękujemy.
  • Ponownie zostaliśmy zaproszeni do zbiórki zniczy, które zostaną zapalone w Dniu Wszystkich Świętych na opuszczonych grobach naszych rodaków pochowanych na kresach wschodnich. Akcja trwać będzie do 26.10.18. Zapraszamy wszystkie klasy do udziału w tej akcji.
  • Kierownictwo Schroniska dla Bezdomnych Zwierząt w Orzechowcach ponownie zwróciło się z prośbą o pomoc . Okres jesienno-zimowy to dla Schroniska jeden z najgorszych i najcięższych okresów. Jest to czas, w którym zwierzęta najbardziej potrzebują naszej pomocy. Mamy nadzieję, że jak co roku, nasza szkoła nie zapomni o bezdomnych zwierzętach ze Schroniska w Orzechowcach, zaangażuje się w pomoc i pomoże przetrwać zimę wielu potrzebującym zwierzętom. Zbiórka trwa do piątku 30.11.18
  • KOLEJNA AKCJA SAMORZĄDU UCZNIOWSKIEGO
  • Tym razem, spróbujemy wspólnie pomóc przetrwać zimę naszym skrzydlatym przyjaciołom. Ogłaszamy konkurs na najbardziej wypasiony, efektowny karmnik dla ptaszków. Zdjęcia karmników prosimy przesyłać na adres veronikave@vp.pl. Powinny to być zdjęcia pokazujące wygląd zewnętrzny obiektu, jak i widoki na część „kuchenną”. Zdjęcia prosimy przesyłać do dnia 28.02.2019 roku. Po tym terminie odbędzie się posiedzenie komisji konkursowej. Zostanie wybrany i nagrodzony najlepszy karmnik
  • Samorzad Uczniowski ogłasza zbiórkę makulatury.
   1. Celem tej akcji jest :
   2. pomoc w świątecznych porządkach
   3. promowanie ekologicznego zachowania wśród młodzieży
   4. zbiórka funduszy na upominki i nagrody w konkursach organizowanych przez SU
   Związaną w pakiety makulaturę prosimy składać do kontenera, znajdującego się przy boisku szkolnym.b
   Przedłużyłam akcję do 21.12.18 do zamknięcia bramy.
   Nagrodą będą pozytywne uwagi wpisane przez wychowawców.
  • Dzień Dziecka- Samorząd Uczniowski zaproponował organizację tym dniu Dnia Kapcia. W dniu tym nie pytamy uczniów mających na nogach domowe papucie. Członkowie SU przejdą po klasach i zrobią zdjęcia wszystkich pantofli. Po wstępnej selekcji, zostanie wybrane 5-10 kapci (w zależności od ilości uczestników konkursu). Wybrane zdjęcia zostaną umieszczone na stronie szkoły i odbędzie się głosowanie na najciekawszy kapeć. Na zwycięzców (1,2,3 miejsce) czekają dyplomy i słodkie nagrody. Tego samego dnia zorganizowany zostanie występ pokazujący dokonania muzyczne naszych uczniów. Dodatkowo zaplanowany został konkurs piosenki angielskiej na wzór Eurowizji.
  • Ponownie bardzo, bardzo dziękujemy wszystkim Rodzicom i uczniom za wielkie zaangażowanie w akcję zbierania żywności, dla zwierząt ze Schroniska w Orzechowcach. Jak co roku, nasza szkoła nie zapomniała o bezdomnych zwierzętach. Bardzo zaangażowała się w pomoc i pomoże przetrwać wielu potrzebującym zwierzakom. Zebraliśmy ponownie ok. 400 kg różnych produktów (pokarm i żwirek) oraz inne akcesoria (typu koce, kołdry, poduszki) Wszyscy uczniowie bardzo zaangażowali się w zbiórkę i wszystkim należą się wielkie podziękowania. Wyróżnić jednak trzeba jedną klasę : - uczniowie klasy 8b zebrali 70 l żwirku dla kotów i 5 kg karmy i odnieśli bezapelacyjne zwycięstwo w konkursie na ilość zebranej karmy. Otrzymają słodkie nagrody. Jeszcze raz wszystkim, którzy uczestniczyli w akcji bardzo dziękujemy.
  • Ekologiczne zachowanie jest coraz ważniejsze i coraz powszechniejsze w naszym codziennym życiu. Jednym z jego przejawów jest segregacja odpadów. Dołóżmy i my swoją cegiełkę. SU ogłasza konkurs pod tytułem Zbiórka zużytych długopisów. Prosimy o składanie tych długopisów w klasach, a po policzeniu i podpisaniu - oddanie do sekretariatu. Zbiórka trwa do 14.06.19 Zwycięską klasę czeka słodka nagroda.
  Wygenerowano w sekund: 0.00
  1,532,094 Unikalnych wizyt