Nawigacja

Przetłumacz stronę




Buttony

Szko?a z klas?

Szko?a bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urz?du miasta Jaros?awia

Urz?d Miasta Jaros?awia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Wielka Liga Czytelników

Uczestnicy konkursu, którzy do 11 marca 2020 r. oddali prawidłowo wypełnione testy:

Klasy 1 – 4
Wiktor Baran 3a - 8 testów
Klara Bielka 4a – 6 testów
Sara Bielka 1a – 2 testy
Zuzanna Bluj 3b – 1 test
Anastazja Brodowicz 2a – 2 testy
Maja Bryl 2a – 4 testy
Urszula Chrobak 4a – 4 testy
Julita Fedor 2c – 8 testów
Julia Gałuszka 3a – 7 testów
Błażej Golisz 3a – 10 testów - kwalifikacja
Dominika Grela 2c – 10 testów - kwalifikacja
Wiktoria Gumińska 3b – 10 testów - kwalifikacja
Antonina Halwa 4a – 10 testów - kwalifikacja
Dawid Harasz 3b – 5 testów
Natalia Jagieła 3b – 10 testów - kwalifikacja
Ignacy Jankiewicz 2b – 10 testów - kwalifikacja
Weronika Jasiłek 4b – 10 testów - kwalifikacja
Lena Jonak 1 a – 4 testy
Zuzanna Kędzierska 3a – 10 testów - kwalifikacja
Liliana Kluz 4a – 10 testów - kwalifikacja
Miron Kłos 2a – 10 testów - kwalifikacja
Ignacy Kołtuniak 3b – 2 testy
Kinga Krzyworączka 2c – 10 testów - kwalifikacja
Antonina Matwij 3a – 10 testów - kwalifikacja
Lena Mazur 3a – 10 testów - kwalifikacja
Arkadiusz Miś 1a – 1 test
Anna Mrozowicz 3a – 10 testów - kwalifikacja
Filip Piś 3b – 7 testów
Kamila Plasło 1a – 10 testów - kwalifikacja
Wiktoria Puchalska 3a – 10 testów - kwalifikacje
Julia Rusinkiewicz 2c – 10 testów – kwalifikacja
Kalina Rybarska 4a – 1 test
Anna Ryjoch 1b – 10 testów - kwalifikacja
Katarzyna Ryznar 3a – 10 testów - kwalifikacja
Lilianna Sawka 3b – 10 testów - kwalifikacja
Jan Superson 4a – 3 testy
Adrian Szumiński 2a – 10 testów - kwalifikacja
Emilia Śmiech 3b – 10 testów - kwalifikacja
Kamila Śmiech 4a – 10 testów - kwalifikacja
Klaudia Śmiech 2b – 1 test
Karolina Zabawa 1a – 3 testy
Kl. 5 – 8
Aleksandra Balawejder 5a – 1 test
Eryk Baran 8a – 10 testów - kwalifikacja
Aleksandra Chrobak 6a – 5 testów
Dawid Grela 5b – 10 testów - kwalifikacja
Dominik Jasiłek 6c – 10 testów – kwalifikacja
Jakub Krasicki 6c - 10 testów – kwalifikacja
Wojciech Ryjoch 6c – 10 testów – kwalifikacja
Martyna Warzocha 5a – 10 testów - kwalifikacja
Diana Zarębska 6c – 3 testy
Nicole Zarzeczna 6c – 10 testów - kwalifikacja

Wszystkim uczestnikom gratuluję i dziękuję za udział w konkursie.

Komentarze

Brak dodanych komentarzy. Może czas dodać swój?

Dodaj komentarz

Zaloguj się, aby móc dodać komentarz.

Oceny

Tylko zarejestrowani użytkownicy mogą oceniać zawartość strony

Zaloguj się lub zarejestruj, żeby móc zagłosować.

Brak ocen. Może czas dodać swoją?
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,709,390 Unikalnych wizyt