Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Laureaci konkursu „Wiosenne łamigłówki”

Biblioteka szkolna zaproponowała w kwietniu i maju uczniom klas 4 – 8 udział w cyklu konkursów „Wiosenne łamigłówki”. Najbardziej wytrwali, którzy wzięli udział we wszystkich zabawach zostali laureatami. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Lista laureatów – kliknij - czytaj więcej

Fotografie

MISTRZ PIĘKNEGO CZYTANIA

W maju biblioteka szkolna zorganizowała dla uczniów klas drugich konkurs pięknego czytania. Pierwsze miejsce zajął Michał Zelwach z 2b, równorzędne drugie miejsca otrzymały Oliwia Florek z 2a i Amelia Soliło z 2b. Wyróżnienia otrzymali: Kornelia Kołodziej 2a, Zofia Krysa 2a i Oliwier Klimkowski 2b. Uczestnicy zaprezentowali wysoki poziom, gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Galeria zdjęć

II powiatowy konkurs chemiczny

II edycja Powiatowego Konkursu Chemicznego „Zostań wybitnym chemikiem jak Maria Curie-Skłodowska”. Organizatorem konkursu był Zespół Szkół Spożywczych Chemicznych i Ogólnokształcących w Jarosławiu. Konkurs składał się z dwóch etapów. W I etapie startowało 6 uczniów z naszej szkoły. Etap ten wygrał Jakub Potoczny z klasy 8b. Do II etapu konkursu zakwalifikowanych zostało 10 osób z najwyższym wynikiem. Z naszej szkoły, oprócz Jakuba, w grupie tej znalazły się jeszcze Justyna Brzyska, Julia Jagieła i Weronika Konieczny.
W II etapie konkursu ponownie możemy pochwalić sie sukcesem, Justyna Brzyska z 8c zdobyła I miejsce w tym konkursie. Rozdanie nagród i dyplomów odbyło się przy okazji zajęć warsztatowych promujących szkołę, w pracowni chemicznej ZSSChiO. Uczniów do konkursu przygotowywała p. Anna Hocek oraz p. Mirosława Mastek. Gratulacje!

Finał Banachiady

Gracjan Kubas i Karol Gałuszka w finale Banachiady!
Maraton matematyczny „Banachiada” adresowany jest do uczniów szkół podstawowych z całego kraju. Do finałowego etapu zakwalifikowało się 10 zespołów dwuosobowych, wśród nich uczniowie naszej szkoły: Gracjan Kubas oraz Karol Gałuszka. Finał odbędzie się na początku czerwca 2022 r. W przygotowaniu do konkursu wspierali uczniów nauczyciele matematyki pani Marta Matrejek (IPN) pani Dorota Lis oraz pani Joanna Wład-Michalik. Gratulacje!

Przedmiotowy Konkurs z matematyki

Karol Gałuszka finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z matematyki!
III etap konkursu przedmiotowego z matematyki za nami. Uczeń naszej szkoły, Karol Gałuszka uzyskał tytuł finalisty tego konkursu. W przygotowaniu do konkursu wspierali ucznia nauczyciele matematyki, pani Marta Matrejek (IPN) oraz pani Dorota Lis. Gratulujemy!

Przedmiotowy Konkurs z Języka Angielskiego

Kacper Kordas finalistą wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka angielskiego!
Do grona tegorocznych zwycięzców dołączył Kacper Kordas, uczeń klasy 8b, który uzyskał tytuł finalisty konkursu. Opiekunem ucznia jest p. Katarzyna Superson. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów!

Przedmiotowy Konkurs z Języka Niemieckiego

Martyna Żak - finalistka i dwukrotny laureat wojewódzkiego konkursu przedmiotowego z języka niemieckiego!
Z radością informujemy, iż uczennica klasy 8b Martyna Żak obroniła zeszłoroczny tytuł laureata konkursu z języka niemieckiego. Uczennica ma również na swoim koncie tytuł finalisty z roku szkolnego 2019/20. Opiekunem Martyny jest p. Barbara Zięba. Gratulujemy i życzymy dalszych sukcesów w rozwijaniu swoich pasji i zainteresowań!

Przedmiotowy Konkurs z Informatyki

Mamy laureata i finalistę z informatyki!
Z radością informujemy, że Paweł Szymański, uczeń klasy ósmej został laureatem w wojewódzkim konkursie przedmiotowym z informatyki, a Filip Jamrozik, uczeń klasy szóstej finalistą tego konkursu. Opiekunem uczniów jest nauczyciel informatyki Wiesław Zięba. Gratulacje!

II Powiatowy Konkurs GeograficznyPubliczne Katolickie Liceum Ogólnokształcące im. Anny Jenke w Jarosławiu było organizatorem II Powiatowego Konkursu Geograficznego. Konkurs odbywał się pod hasłem „Palcem po mapie, czyli świat w zasięgu ręki”. Kamil Siara z naszej szkoły zdobył w tym konkursie III miejsce, zaś Justyna Brzyska – wyróżnienie. GALERIA. Gratulacje!

KONSTYTUCJA 3 MAJA

AKADEMIA Z OKAZJI UCHWALENIA KONSTYTUCJI 3 MAJA

Galeria zdjęć

Wielkanoc

Z okazji zbliżających się Świąt Wielkanocnych życzymy wszystkim,
by spędzili je w podniosłym i radosnym nastroju.
Niech zaduma nad sensem życia i śmierci w czas Wielkanocny łączy się
z nadzieją, miłością i wiarą w moc i wartość odradzającego się życia.


Wesołego Alleluja wszystkim dziś życzymy!


Galeria zdjęć z akademii szkolnej

„Stop dla wojny”

Uczniowie naszej szkoły wzięli udział w akcji „Stop dla wojny”. Zaprojektowali plakaty antywojenne wyrażając w ten sposób swój sprzeciw wobec agresji Rosji w Ukrainie.

Galeria zdjęć

"Wiosna w sercu, wiosna wkoło" - powiatowy kinkurs recytatorski

Miło nam poinformować, że uczniowie naszej szkoły zdobyli wysokie miejsca w powiatowym konkursie recytatorskim "Wiosna w sercu, wiosna wkoło".

Wiktoria Czternastek z 8c zajęła 1 miejsce.
Gabriel Wlazło z 5a zajął 3 miejsce.

Gratulacje!

Galeria zdjęć

Konkurs plastyczny - "Ilustrujemy wiersze Marii Konopnickiej"

Polska pisarka, poetka, tłumaczka i publicystka Maria Konopnicka została uhonorowana przez Sejm Rzeczypospolitej Polskiej patronką roku 2022. Biblioteka szkolna z tej okazji ogłosiła konkurs plastyczny „Ilustrujemy wiersze Marii Konopnickiej. Powstały piękne prace, gratulujemy wszystkim uczestnikom!
Lista nagrodzonych poniżej, kliknij „Czytaj więcej”
Galeria zdjęć

Dziecięcy Telefon Zaufania


Pod numerem 800 12 12 12 działa Dziecięcy Telefon Zaufania Rzecznika Praw Dziecka. Mogą tam uzyskać wsparcie wszystkie dzieci. Dyżuruje tam również psycholog posługujący się językiem ukraińskim. Można też uzyskać wsparcie w języku rosyjskim. Więcej informacji - STRONA Rzecznika Praw Dziecka.
Wygenerowano w sekund: 0.00
1,284,656 Unikalnych wizyt