Nawigacja

Przetłumacz stronę
Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

HasłoNie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

Fajerwerki - zachowaj ostrożność!!!

Straż Miejska z Jarosławia przeprowadziła w naszej szkole spotkanie poświęcone bezpiecznemu korzystaniu z fajerwerków i sztucznych ogni. Uczniowie dowiedzieli się:
- kto je może zakupić,
- na co zwrócić szczególną uwagę,
- jak powinniśmy się z nimi obchodzić.

Życzymy bezpiecznych Świąt i Nowego Roku!

I miejsce w turnieju "Dwa Ognie"

W dniu 15 XII 2014 r. na hali sportowej w naszym mieście odbył się turniej “Dwa Ognie”. Reprezentacja naszej szkoły podstawowej nie dała szans przeciwnikom i wygrywając wszystkie mecze eliminacyjne doszła do finału, gdzie pokonała reprezentację szkoły nr 6 i zdobyła I miejsce. GALERIA. GRATULACJE!

33 rocznica stanu wojennego

W tym roku mija 33 rocznica
wprowadzenia stanu wojennego w Polsce.
Stan wojenny było to ograniczenie praw obywatelskich, wprowadzone w nocy z 12 na 13 grudnia 1981 r. Obowiązywał on do 22 lipca 1983 r. GALERIA zdjęć z okolicznościowego apelu szkolnego. Więcej....

Mikołajki 2014

5 grudnia gościem naszej szkoły był Święty Mikołaj. W towarzystwie uczniów gimnazjum (kl. 1b, 3a i 3b) odwiedził on uczniów naszej szkoły. Zapraszamy do GALERII zdjęć.

Pomoc dla bezdomnych zwierzÄ…t w Orzechowcach

W dniach 3 - 7 listopada w naszej szkole przeprowadzona była zbiórka karmy dla bezdomnych zwierząt ze schroniska w Orzechowcach. W imieniu zwierząt dziękujemy za okazaną pomoc! PODZIĘKOWANIE ZE SCHRONISKA. więcej...

Otrzęsiny klas I gimnazjum

Uczniowie klas I gimnazjum uczestniczyli w uroczystej Beanii, na której stali się "prawdziwymi" gimnazjalistami. Zapraszamy do GALERII .

Zebrania Rodziców

Zapraszamy na zebrania rodziców, które odbędą się w dniach 18 XI (klasy I-V) oraz 19 XI (klasy starsze). ROZKŁAD SAL NA ZEBRANIA. Zapraszamy!

Konkurs Mistrzowska Prezentacja - wyniki

Dziękujemy za udział z konkursie "Mistrzowska prezentacja" organizowanym przez świetlicę szkolną. Regulamin konkursu znajduje się TUTAJ. W konkursie wzięli udział uczniowie szkoły podstawowej i gimnazjum. WYNIKI i GALERIA. Gratulacje!

Pasowanie na ucznia

Uczniowie klas I szkoły podstawowej są już pełnoprawnymi uczniami naszej szkoły. 62-uczniów z trzech oddziałów złożyło uroczyste ślubowanie. Zapraszamy do GALERII. więcej....

Mam gen wolności - konkursy biblioteki szkolnej i świetlicy

Z okazji Święta Niepodległości biblioteka oraz świetlica Zespołu Szkół zorganizowała konkursy - wiedzy oraz plastyczny, poświęcone najważniejszym wydarzeniom z historii Polski. Zapraszamy na relację na stronie biblioteki szkolnej.

Listopad miesiącem pamięci o zmarłych

Listopad miesiącem pamięci o Tych, co odeszli...

W dniu 31 X 2014 r. delegacja z naszej szkoły, w imieniu całej społeczności szkolnej, złożyła wiązanki kwiatów i zapaliła symboliczne znicze... GALERIA.
Wiecej...

XIV Dzień Papieski


"Jan Paweł II - Świętymi bądźcie!"
Dzień Papieski 2014

GALERIA ZDJĘĆ

Wycieczka klas 3 gimnazjum

Klasy 3 gimnazjum na początku października uczestniczyły w wycieczce krajoznawczej. Trasa wiodła przez Haczów, skansen w Bóbrce, rezerwat "Prządki" do zamku Kamieniec. Zapraszamy do GALERII.

Zasady funkcjonowania dziennika elektronicznego

Zapraszamy do zapoznania się z zasadami funkcjonowania dziennika elektronicznego w Zespole Szkół - w dziale Dokumenty. Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania znajdziesz TUTAJ.

Dzień Mamy


Gdy ktoś chce zamknąć w jednym tylko słowie
ogrom uczuć jasnych, do granic ostatka,
niech to imiÄ™ wypowie, jedno i jedyne,
najpiękniejsze wśród innych - MATKA...

Wygenerowano w sekund: 0.00
1,532,104 Unikalnych wizyt