Nawigacja

Przetłumacz stronę




Buttony

Szkoła z klasą

Szkoła bez przemocy

Biuletun Informacji Publicznej Urzędu miasta Jarosławia

Urząd Miasta Jarosławia

Powiat jaroslawski

OKE w Krakowie

Logowanie

Nazwa użytkownika

Hasło



Nie możesz się zalogować?
Poproś o nowe hasło

Statystyki

monitoring pozycji

Optymalizowano dla:

Aktualnie online

· Gości online: 1

· Użytkowników online: 0

· Łącznie użytkowników: 10,064
· Najnowszy użytkownik: EM

NASZE OSIĄGNIĘCIA




NASZE OSIĄGNIĘCIA






2019 / 2020

KONKURSY KURATORYJNE

LAUREACI :

FINALIŚCI :

POZOSTAŁE KONKURSY




NASZE OSIĄGNIĘCIA






2018 / 2019

II SEMESTR

KONKURSY KURATORYJNE

LAUREACI :

BIOLOGIA - KATARZYNA BORYS - I MIEJSCE W WOJEWÓDZTWIE
GEOGRAFIA - JAKUB BORYS
FINALIŚCI:

BIOLOGIA- JAKUB BORYS
MATEMATYKA- JAKUB BORYS
MATEMATYKA - KATARZYNA BORYS
MATEMATYKA - BLAŻEJ DUDEK

POZOSTAŁE KONKURSY

KLASY GIMNAZJALNE

II MIEJSCE ADRIANNY KUKUŁKI W OGÓLNOPOLSKIM KONKURSIE "CHEŁMOŃSKI WCZORAJ I DZIŚ"
III MIEJSCE BARTOSZA ŻURAWSKIEGO W 18 EDYCJI ZLOTU GWIEŹDZISTEGO
II MIEJSCE MAI CĘCORY W 18 EDYCJI ZLOTU GWIEŹDZISTEGO
I MIEJSCE AMELII BABIŚ W 18 EDYCJI ZLOTU GWIEŹDZISTEGO
II MIEJSCE JAKUBA BORYSA W II POWIATOWYM KONKURSIE GEOGRAFICZNYM
KATARZYNA BORYS I BŁAZEJ DUDEK ZAJĘLI II MIEJSCE W OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE MATEMATYCZNYM "BANACHIADA"
II MIEJSCE DZIEWCZĄT W PŁYWANIU SZTAFETOWYM
I MIEJSCE CHŁOPCÓW W SIATKÓWCE
IV MIEJSCE DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE
II MIEJSCE KATARZYNY BORYS I BŁAŻEJA DUDKA W OGÓLNOPOLSKIM MARATONIE MATEMATYCZNYM "BANACHIADA"

SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE NATASZY WALICZEK W KONKURSIE PLASTYCZNYM "KARTKA WIELKANOCNA Z MOTYWEM JAROSŁAWIA"
I MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE "KLUCZ DO SŁAWY"
III MIEJSCE JAGODY SIWOŃ W 18 EDYCJI ZLOTU GWIEŹDZISTEGO
II MIEJSCE JULII STĘCHŁY W 18 EDYCJI ZLOTU GWIEŹDZISTEGO
III MIEJSCE MATEUSZA KUŹMY W MATEMATYCZNO - PLASTYCZNYM KONKURSIE "TRÓJWYMIAROWY ŚWIAT MATEMATYKI- POJAZDY PRZYSZŁOŚCI"
III MIEJSCE DZIEWCZĄT W PŁYWANIU SZTAFETOWYM
II MIEJSCE DZIEWCZĄT W SIATKÓWCE
WYRÓŻNIENIE MONIKI BALAWENDER W XI WOJEWÓDZKIM FESTIWALU PIEŚNI PATRIOTYCZNEJ
WYRÓŻNIENIE MONIKI BALAWENDER W XXIX FESTIWALU PIOSENKI "ŚPIEWAJ RAZEM Z NAMI"
III MIEJSCE MATEUSZA KUŹMY W MATEMATYCZNO - PLASTYCZNYM KONKURSIE

I SEMESTR

KLASY GIMNAZJALNE


III MIEJSCE NASZYCH DZIEWCZĄT W IGRZYSKACH MŁODZIEŻY SZKOLNEJ W PIŁCE KOSZYKOWEJ DZIEWCZĄT

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU W KOSZYKÓWCE

SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE PIOSENKI SWIĄTECZNEJ

I MIEJSCE DARII FUS W KONKURSIE PIOSENKI SWIĄTECZNEJ

III MIEJSCE "SZALONEJ DWUDZIESTKI" W XXII SPOTKANIACH TEATRALNYCH "JASEŁKA 2018".

III MIEJSCE NASZYCH DZIEWCZAT W ZAWODACH W RAMACH IGRZYSK DZIECI

I MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE „OD CHORAŁU DO HIP - HOPU”.

III MIEJSCE CHŁOPCÓW W IGRZYSKACH DZIECI W MINI KOSZYKÓWCE

. III MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE JAROSŁAWSKIEJ PIOSENKI PATRIOTYCZNEJ „MŁODZI DLA NIEPODLEGŁEJ”

I MIEJSCE DRUZYNY CHŁOPCÓW W X ARCHIDIECEZJALNYM TURNIEJU PIŁKI W PIŁKE NOŻNĄ MINISTRANTÓW I LEKTORÓW

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W IGRZYSKACH DZIECI W MINI PIŁCE RĘCZNEJ DZIEWCZĄT

III MIEJSCE WERONIKI JASIŁEK W KONKURSIE PLASTYCZNYM ""POLSKA W 100- LECIE NIEPODLEGŁOŚCI"

II MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W III DZIECIĘCYM FESTIWALU "PIOSENKA W MUNDURZE”

II MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE "WIERSZE, PROZA I PIOSENKA O POWSTANIU WARSZAWSKIM”

III MIEJSCE DZIEWCZĄT W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU W KOSZYKÓWCE

2017 / 2018

II SEMESTR


KONKURSY KURATORYJNE

PRZYRODA - DAGMARA KUBRAK (finalistka)

JĘZYK ANGIELSKI (gimnazjum) - KINGA MOSKAL (finalistka)


MATEMATYKA (gimnazjum) - ALAN ABDI (finalista)

POZOSTAŁE KONKURSY


KLASY GIMNAZJALNE



I MIEJSCE ADRIANNY KUKUŁKI W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PIĘKNE POGRANICZE"
III MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY W POWIATOWYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

I MIEJSCE DAWIDA SZYBIAKA W KONKURSIE FOTOGRAFICZNYM "DETAL W ARHITEKTURZE MIASTA JAROSŁAWIA"

II MIEJSCE ADRIANNY KUKUŁKI W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "W ŚWIECIE DZIECIĘCYCH MARZEŃ"

II MIEJSCE KACPRA BLUCZAKA W KONKURSIE "100 WIERSZY NA STULECIE NIEPODLEGŁEJ "

I MIEJSCE ALANA ABDI W MIEDZYSZKOLNYM KONKURSIE "MISTRZOWIE MATEMATYKI" III MIEJSCE KINGI MOSKAL W KONKURSIE "100 WIERSZY NA STULECIE NIEPODLEGŁEJ "

-II MIEJSCE PAULINY LIS W XVII EDYCJI KONKURSU "ZLOT GWIAŹDZISTY"

-III MIEJSCE KACPRA BLUCZAKA W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ŚLADAMI WIELKICH POLAKÓW"

- WYRÓŻNIENIE KINGI MOSKAL W WOJEWÓDZKIM KONKURSIE "ŚLADAMI WIELKICH POLAKÓW"

-II MIEJSCE PAULINY LISW KONKURSIE "PRZEZ LITERATURĘ DO HISTORII I KULTURY"

-I MIEJSCE KATARZYNY BORYSW OLIMPIADZIE WIEDZY O WIELKICH POLAKACH

-VIII MIEJSCE MARII CICIRKO W OLIMPIADZIE WIEDZY O WIELKICH POLAKACH


SZKOŁA PODSTAWOWA

I MIEJSCE ALEKSANDRY SZKOŁY W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PIĘKNE POGRANICZE"
WYRÓŻNIENIE DLA AGATY STRUG W MIEJSKIM KONKURSIE PLASTYCZNYM "PIĘKNE POGRANICZE"

III MIEJSCE NATASZY WALICZEK W KONKURSIE PLASTYCZNYM "W ŚWIECIE DZIECIĘCYCH MARZEŃ"

- I MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE PIOSENKI ANGIELSKIEJ

-II MIEJSCE NASZEJ DRUŻYNY W MIĘDZYSZKOLNYM TURNIEJU PIŁKI NOŻNEJ

-I MIEJSCE JAKUBA KAWULKI W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE "JEDEN Z OŚMIU"

-I MIEJSCE PIOTRA SZPYRKI W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

-II MIEJSCE GRACJANA KUBASA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE MATEMATYCZNYM

-II MIEJSCE ADAMA BATKIEWICZA W KONKURSIE ŻONGLOWANIA PIŁKĄ

-III MIEJSCE KAROLA GARFIASA SANTIAGO W MIEJSKIM KONKURSIE "MALI GIGANCI MATEMATYKI"

-II MIEJSCE NATASZY WALICZEK W MIEJSKIM KONKURSIE "UZALEŻNIENIOM MÓWIMY NIE"

-I MIEJSCE JAGODY SIWOŃ W KONKURSIE BIBLIJNYM "DUCH ŚWIĘTY NAPEŁNIA NAS SWOJĄ ŁĄSKĄ I MĄDROŚCIĄ"

-I MIEJSCE DRUŻYNY DZIEWCZĄT W ZAWODACH W TRÓJBOJU LEKKOATLETYCZNYM

-III MIEJSCE JAKUBA FLORKA W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE ORTOGRAFICZNYM

-WYRÓŻNIENIE MONIKI BALAWENDER W MIEJSKIM KONKURSIE "O ZŁOTY KLUCZ DO SŁAWY"

- I MIEJSCE JUSTYNY BRZYSKIEJ W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE

- III MIEJSCE PAWŁA POTERY W MIĘDZYSZKOLNYM KONKURSIE WIEDZY O FRYDERYKU CHOPINIE

- WYRÓŻNIENIE HANI KURNAL W XI EDYCJI KONKURSU RECYTATORSKIEGO"WIOSNA W SERCU,WIOSNA WKOŁO"

-II MIEJSCE WIKTORII CZTERNASTEK W POWIATOWYM KONKURSIE RECYTATORSKIM

- II MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W XXVIII PODKARPACKIM FESTIWALU PIOSENKI


I SEMESTR

KLASY GIMNAZJALNE

- I MIEJSCE PAULINY LIS W "JAROSŁAWSKICH POTYCZKACH ORTOGRAFICZNYCH"

- I MIEJSCE ADRIANNY KUKUŁKI W MIEJSKIM KONKURSIE "WISŁA - KRÓLOWA RZEK"

- III MIEJSCE KINGI MOSKAL W XVI EDYCJI REGIONALNEGO KONKURSU RECYTATORSKIEGO

- I MIEJSCE KINGI MOSKAL ZA RECYTACJĘ W KONKURSIE MIEJSKIM, ZW Z POWSTANIEM WARSZAWSKIM

- III MIEJSCE KACPRA BLUCZAKA ZA RECYTACJĘW KONKURSIE MIEJSKIM, ZW Z POWSTANIEM WARSZAWSKIM

- II MIEJSCE PAULINY LIS ZA PIOSENKĘW KONKURSIE MIEJSKIM, ZW. Z POWSTANIEM WARSZAWSKIM


SZKOŁA PODSTAWOWA

- II MIEJSCE MONIKI BALAWENDER W KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

- I MIEJSCE ZESPOŁU WOKALNEGO I-III W KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

- III MIEJSCE ZESPOŁU WOKALNEGO IV-VII W KONKURSIE KOLĘD I PASTORAŁEK

- I MIEJSCE DRUŻYNY NASZYCH SPORTOWCÓWW IX ARHIDIECEZJALNYM HALOWYM TURNIEJU PIŁKI

- I MIEJSCE NATASZY WALICZEKW KONKURSIE PLASTYCZNYM 'KARTA ŚWIĄTECZNA Z MOTYWEM JAROSŁAWIA"

- III MIEJSCE KAZIMIERZA RUSAKA W KONKURSIE PLASTYCZNYM 'KARTA ŚWIĄTECZNA Z MOTYWEM JAROSŁAWIA"

- WYRÓŻNIENIE DLA MONIKI BALAWENDER ZA PIOSENKĘ, W KONKURSIE MIEJSKIM,ZW Z POWSTANIEM WARSZAWSKIM

- I MIEJSCE ALEKSANDRY ZIĘBYW KONKURSIE PLASTYCZNYM "BEZPIECZNE WAKACJE"



2016 / 2017



2015 / 2016



2014 / 2015



2013 / 2014



2012 / 2013



2011 / 2012



Wygenerowano w sekund: 0.01
1,532,117 Unikalnych wizyt